Yeni Şafak`ın uzantıları
Yeni Şafak`ın uzantıları

Eski FETÖ’cü şimdi hükümet taraftarı medyanın kaymağını götürmekle meşgul Gülerce’nin kızı FETÖ’den tutuklanmış. Kendini pek bi önemseyen eski FETÖ’cü, kim benden ne istiyor ki demeye getiriyor, kızının artık FETÖ’cü olmadığını söylüyor, e iyi o zaman, endişeye mahal yok, saklayacak bir şeyi olmayanın korkacak bir şeyi de olmaz değil mi. Geçenlerde de günah çıkartıyordu Allah onu affetsinmiş, “valla” Allah affeder mi bilmem, ama biz affetmiyoruz. Durun bakalım daha kimler günah çıkartacak. Zamanında Amerika’da FETÖ’cülerin peşine takılıp eyalet eyalet dolaşan Hayrettin Karaman ne zaman çıkartacak, durun bakalım. Hele bi Bülent Arınç sırasını savsın da...

Kendi dış bağlantılarını örtmeye çalışan Yenişafak Mahmud Efendi Hazretlerinin cemaatine ve hizmetkârlarına iftiralar atarak kendi açıklarını kapatmaya mı çalışıyor?

Seneler önce Mahmud Efendi Hazretlerimiz Yenişafak Gazetesi sahibi Albayrağa, Hayreddin KARAMAN’a yazı yazdırılmamasını tavsiye etmişti. Şuanda yine Efendi Hazretlerimiz, Albayrak ve gazetesi için “Yalancıdır yalancı Albayrağın adamları” buyurmak suretiyle yaptığı haberlerin iftiradan öteye geçmeyeceğini beyan etmiş oldular.

Kaynak: Marifet Derneği

Facebook Twitter Google Plus Embed Kodu
5275
izlenme
Yorumlar
Yazdığınız yorum en az 4 karakter olabilir! Kalan karakter sayısı : 1250
  • Henüz yorum bulunmamaktadır!
  • Daha Eski Yorumlar

EN ÇOK İZLENENLER